Дисконтная программа
 
 
 

Ваша корзина пустая

Онлайн ігри пригоди

Багато хто з нас переповнені духом авантюризму якихось пригод, пошуком нових незвіданих земель або об'єктів, але найчастіше так трапляється, що ми можемо про це тільки мріяти і не більше того. А все тому, що у нас постійна гонка, спочатку навчання, потім ще навчання, потім робота і так далі, а на якісь пригоди вже не вистачає часу, і ми можемо за ними тільки спостерігати в екранів телевізора або ж у якійсь цікавій книзі. А пам'ятаєте, в які пригоди потрапляв Том Сойєр зі своїм другом Гелькбері Фіном? Ці хлопці відмінно знали, де їх можуть очікувати якісь цікаві ситуації. Але в нашому житті так трапляється, що не ми шукаємо пригоди, а вони самі нас знаходять нас у вигляді проблем і нам доводиться тільки шукати способи, як впоратися з тією чи іншою проблемою.

Відмінна можливість побувати в якихось пригоди, впоратися з різними проблемами та відчути їх мінімально на своїй шкурі є онлайн ігри пригоди. У цих іграх ми зможемо побувати в самих далеких місцях, де тільки ступала нога людини і зустрінеться з якимись природними небезпеками. Тут Вам не варто переживати за своє життя чи здоров'я, але за головного героя гри переживати таки доведеться, а то бідолаха повинен особисто перебувати в тому чи іншому місці, проходити складні перешкоди як природного, так і техногенного характеру. Від Вас буде потрібно вправність та вміння ефективно ним керувати. Іноді, по ходу гри, будуть ставитися якісь головоломки і доведеться витрачати певний час на їх рішення. Не завжди головними героями в пригодах будуть живі люди, також можуть бути якісь кіборги або ж тварини. Як приємно побувати в якійсь подорожі разом з веселою собачкою. Часто з тварин в головній ролі, буває кролик, він може високо стрибати і легко долати довгі дистанції, з таким персонажем Вам будь-які трудності по зубах. Але тварини потребують пильної уваги і Вашої опіки, тому розслабитися не вийде. Величезною популярністю користуються ігри, де головний герой - їжачок, якого ще називається Сонік, він дуже моторний і може з величезною швидкістю нестися по рівню, Вам доведеться тільки те й справа, що встигати підкидати його на якихось перешкодах.

Всі ці ігри адаптовані спеціально для дітей і Ви зможете спостерігати з яким веселощами і азартом вони переживають ігрові дії. Дорослі люди можуть теж спробувати повернутися в дитинство і весело провести час в насичених ігрових подіях. Як приємно допомагати бідним і слабким, цьому і повинні навчатися діти, а тут сотні таких прикладів, тому користь буде величезна. А від різноманітності природних умов представлених в іграх, буде здивований навіть самий розпачливий мандрівник.

В пригодницькі онлайн ігри ви можете зіграти на ігровому сайті game4game.com.ua